ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Α

Α' Κατηγορία: Φωκάς, Παπαδόπουλος στα δύο ντέρμπι



Ο Αλέξανδρος Φωκάς θα διευθύνει το ντέρμπι του Α' Ομίλου της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Πανμοβριακό και τη Δόξα Παραλίας, ενώ το ντέρμπι του Β' Ομίλου, Κεραυνός - ΑΠΣ Πάτραι ορίστηκε να «σφυρίξει» ο Γ. Παπαδόπουλος. Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ατρόμητος - Πήγασος, Ανδριανός.
Γηπ. Ριόλου, 3 μ.μ.: Πανμοβριακός - Δόξα Παραλίας, Φωκάς.
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Αναγέννηση Πατρών, Μέρμηγκας.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Δόξα Νιφορεΐκων, Καλύβας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δόξα Χαλανδρίτσας, Σαμαρτζής.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Πολύτεκνος, Πράνταλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αετός Πατρών - Ηρακλής Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα - Δαβουρλής, Πετρόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός - ΑΠΣ Πάτραι, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 4 μ.μ.: Καλάβρυτα - Νίκη Προαστείου, Χρονάς.
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Δίας, Αθανασόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Ανω Καστρίτσι, Ταξιάρχης.
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Φωκάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Αρης Πατρών - Θύελλα Αιγίου, Ανδριανός.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Αστραπή - Καμίνια, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Ατρόμητος Λάππα, Καμζόλας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: ΑΕ Αιγίου - Δρέπανο, Ρουμπάνης.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Αργυρά - Φοίνικας Ζήριας, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Τέμενης, 3 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Αυτόνομη, Γκοτσόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 12 μ.: Περιβόλα - Ατλας,
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.15 μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Φαραϊκός, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Πείρος - Πυρσός, Πολυγένης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Γαλήνη, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Αλισσού, 3 μ.μ.: Λέων - Αχαϊκός,
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Δάφνη - Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 11.30 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Ζαβλάνι/Αίας, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού - Απόλλων Εγλυκάδας, Σαμαρτζής.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Αβυθος, Καμζόλας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: ΠΑΟΚ Πάτρας - Φλόγα Ροδιάς, Βαβαρούτας.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας, 12.30 μ.: Ωλενιακός - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Χριστόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Αίας Πατρών - Σπάρτακος, Ξουρής.
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Νεάπολη - Ροΐτικα, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Μετόχι, Μπακόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Αστέρας Λεοντίου - Βασιλικό, Αγγελόπουλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - Καλάβρυτα, Αρκουμάνης.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 18:43]  Συνάντηση του Σπιράλ με την ΕΠΣ...
[χθες 17:26]  «Δεν είμαστε σε θέση να δώσουμε...
[χθες 16:49]  Λ. Αυγενάκης: «Κρήτη και Ηράκλειο...
[χθες 14:50]  «Βόμβες» στον απολογισμό των...
[χθες 13:50]  Γ' Εθνική-ερασιτεχνικό: «Δεν θα...
[χθες 11:14]  Με Οκτάβιους Ελις στη Μόσχα για...
[χθες 09:35]  Απολογισμός Παράκτιων και...
[χθες 19:42]  Ν. Γκάλης: «Ενιωθα το μεγαλύτερο...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [10:12:21]