ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 15/2 έως και 19/2

Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 15/2 έως και 19/2



Γνωστό έγινε από την ΕΣΚΑ-Η το αγωνιστικό πρόγραμμα από αύριο Σάββατο 15/2 μέχρι και την Τετάρτη 19/2. Αναλυτικά όλοι οι αγώνες έχουν, ανά ημέρα και κατηγορία, ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 4.30μ.μ.: ΕΦΑ Αιγίου-Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου (Κωνσταντινίδου και Παναγόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 7.15μ.μ.: Ιωνικός-ΑΕ Προαστείου (Καρακάσης και Πλέγας).
Γ1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: Ιτιές-Σοπωτό (Κανελλόπουλος και Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Πετεινοί-Ποσειδώνας Παραλίας (Σινόπουλος και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 6μ.μ.: Βαρθολομιό-Νέοι Γλαύκου (Μακρόπουλος και Τσουρή).
Γ2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 8μ.μ.: Γαστούνη-Κυλλήνη (Μακρόπουλος και Τσουρή).
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 3μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Κόροιβος Αμαλιάδας (Κωστής και Μπολάνο). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 5μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-Ηρακλής Πύργου (Καμήτσος και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 3.15μ.μ.: Προμηθέας-Απόλλων (Μαρινάκης και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 5.15μ.μ.: Παναχαϊκός-Εσπερος ΑΟΠΑ (Κατσέλη και Πλέγας).
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 8μ.μ.: Παναχαϊκή-Ηρακλής Πύργου (Τσακιράκη και Κατσίρης).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 3μ.μ.: Κεφαλληνιακός-Τιτάνες Πύργου (Παπαδόπουλος και Φωτόπουλος).
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 12.30μ.μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Καμήτσος, Διαμαντή και Πλέγας).
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 2μ.μ.: Κεφαλληνιακός-Ηρακλής Πύργου (Παπαδόπουλος και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 4μ.μ.: Κεφαλονιά-Πυρσός (Παπαδόπουλος και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 4.30μ.μ.: Τρίτων-Υπερίων Αμαλιάδας (Τσακαλογιάννης και Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Διαγόρας Βραχνεϊκων-Ηλιδα (Αθανασόπουλος και Αποστολόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: Σείριος-Αστέρας Τέμενης (Αθανασόπουλος και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 5μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Ροϊτικα (Κωστής και Κατσέλη).
Γ1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 7μ.μ.: Πύργος ΄99-Αχαϊκός (κανελλόπουλος και Λιαρομμάτης). Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 5.30μ.μ.: Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου-Αγιος Δημήτριος (Παρίσης και Κουτσαντώνης). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6.15μ.μ.: Κένταυρος-ΑΕΚ Κάτω Παναγιάς (Βλάχος και Συνοδινός).
Γ2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 5μ.μ.: Αλφειονίς-Καλάβρυτα (Κανελλόπουλος και Λιαρομμάτης). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8μ.μ.: Γαλαξίας Δεμενίκων-Τιτάνες Πύργου (Βλάχος και Τάκης). Κλειστό γυμναστήριο Κρεσταίνων, 3μ.μ.: ΓΕ Σκιλλούντος-Αετός (Κουλουμπαρίτσης και Παπαχρυσανθακόπουλος).
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 3μ.μ.: ABC/Προοδευτική-Βαρθολομιό (Τσακιράκη και Αρβανίτης).
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 12μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-Ληξούρι (Κουλουμπαρίτσης και Παπαχρυσανθακόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 2μ.μ.: Απόλλων-Προμηθέας 2014 (Τσακαλογιάννης και Θεοδοσόπουλος).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 3μ.μ.: Αστέρια Αχαϊας-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Κωστής και Κατσέλη).
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 3μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Παναχαϊκή (Κανελλόπουλος και Λιαρομμάτης). Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 11π.μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Γλαύκος (Καμήτσος και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Τσακιράκη και Χριστοπούλου). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 1.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Κεφαλονιά (Σφέικου και Λιόνας).
ΔΕΥΤΕΡΑ 17/2
Α1 ΕΣΚΑ-Η: «Τόφαλος», 9μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-Γαλήνη (Καρακάσης, Μαρινάκης και Τσουρή). Κλειστό γυμναστήριο Αρχαίας Ολυμπίας, 8μ.μ.: Ολυμπιονίκης-Απολλωνιάδα (Κανελλόπουλος, Λογοθέτης και Κατσέλη). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 8.30μ.μ.: Ολυμπιάδα-Σφήκα Αμαλιάδας (Καρπάνος, Τσακαλογιάννης και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Εσπερος ΑΟΠΑ (Κωνσταντινίδου, Ελ Ανύ και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9μ.μ.: Προμηθέας 2014-ΕΑΠ (Παναγιώτου, Αφαμόπουλος και Κουλουμπαρίτσης).
ΤΡΙΤΗ 18/2
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 9μ.μ.: Κεραυνός Αιγίου-Παναχαϊκός (Μακρόπουλος, Τσακιράκη και Βλάχος).
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/2
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Πανωλενειακός (Κανελλόπουλος και Λιαρομμάτης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 8.30μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Νίκη Προαστείου (Καμήτσος και Φωτόπουλος). «Αέθλειον», 8.30μ.μ.: Ανδραβίδα-Σκαγιοπούλειο (Ελ Ανύ και Τάκης). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-Κρήνη ΄97 (Τσακαλογιάννης και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 9μ.μ.: Αστέρια Αχαϊας-ΝΕΠ (Αθανασόπουλος και Κυριάκου). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 6.30μ.μ.: Αιγέας Γαστούνης-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ (Ελ Ανύ και Τάκης).
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9μ.μ.: Προμηθέας-ΑΕ Αγυιάς (Σφέικου και Λιόνας).
ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 19:39]  Ποιος σταρ της Τότεναμ μπαίνει σε...
[χθες 18:44]  Μηδενίστηκε ο...
[χθες 18:24]  Προβλήματα στην Παναχαϊκή ενόψει...
[χθες 17:48]  Ντέρμπι 4άδας για τον...
[χθες 17:29]  Ο Στέφανος Τσιτσιπάς και πάλι στον...
[χθες 17:24]  Ο Απόλλων με την Κόρινθο για τον...
[χθες 16:06]  Ο Απόλλων ανασύνταξη για...
[χθες 16:00]  Κλειστό το τριήμερο το «Promitheas...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [08:35:16]